تیم ما

Image

دکتر جم بغداتلی

دکتر جم بغداتلی مؤسس و مدیر سایت Dr . TrustNet است . او از دانشکده پزشکی دانشگاه استانبول فارغ التحصیل شده ، همچنین تحصیلات تخصصی خود را در استانبول به پایان رسانده است . بیش از 20 سال تجربه کاری خود را در روستا شروع کرده و به سطح تخصصی در بیمارستان های تحقیقاتی رسانده است . در UN , UNDP ،آلمان ، اتریش ، نروژ ، سفارت های ترکیه و همچنین بسیاری از سازمان های غیر دولتی به عنوان پزشک کار کرده است . این تجربه فرصت داد تا مشکلات پزشکی را به صورت عمیق تری ارزشیابی کند . او همچنین پلتفرم حرفه ایwww.hekimnet.net برای پزشکان ارائه داد که بیش از 15 هزار در ترکیه کاربر دارد . دکتر بغداتلی میتواند به زبان های ترکی ، انگلیسی ، آلبانی ، آذربایجانی صحبت کند .

Image

دکتر جونیدا حیسنی

 

دکتر حیسنی فارغ التحصیل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تیرانا است. در چندین پروژه و کنگره که توسط دانشگاه و انجمن های مختلف برگزار شده ، شرکت کرده است. او همچنین چندین سال عضو فعال صلیب سرخ بوده و در طول کووید 19 و زلزله در آلبانی کمک زیادی کرده است. او به غیر از زبان مادری اش آلبانیایی به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، ترکی و اسپانیایی و آلمانی صحبت میکند.

 

Image

فوندا کارانلک

فوندا کارانلک مدیر TurkishDoctorsNet برای ترکیه است. او فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه آنکارا و کارشناسی ارشد در روابط عمومی و بازاریابی است. او ترکی و انگلیسی صحبت می کند.

Contact

Image
Image

00355696482038
(whatsapp - English, Turkish, Italian, Albanian)
00355696698650
(direct call - English, Turkish, Italian, Albanian)

00905422326393
(Turkish, English)

info@turkishdoctors.net
All Rights Reserved TurkishDoctorsNet®Istanbul - Tirana - Prishtina - Nicosia

Search

Русский Türkçe
Shqip
English فارسی Italiano
Deutsch العربية